Nightwish - Endless Forms Most Beautiful

28. září 2015 v 13:18 | fluttershine |  Různé
Ahoj :-)
Vítám vás na mém blogu, a pokud jste sem zavítali už po několikáté, velice mě to těší...ač nevím, jestli někdo takový mimo mě existuje.
Dneska jsem se rozhodla napsat něco k mé nejoblíbenější hudební skupině. Před nějakou dobou bych možná odpověděla jinak, stejně tak za nějaký další rok...ale momentálně jsou to Nightwish.
Jestli je neznáte, je to finská metalová hudební skupina. Jména všech členů nejsem schopná si zapamatovat celá, natož je vyslovit, protože finsky neumím ani slovo. Každopádně se svou nejnovější zpěvačkou Floor Jansen (Nizozemka) vydali nedávno nové album Endless Forms Most Beautiful. Mně osobně se moc líbí, některé písničky sice moc neposlouchám, protože mě nezaujaly, ale nemůže se mi líbit všechno. Ačkoliv některé bych chtěla speciálně vyzdvihnout.
The Greatest Show on Earth. Tahle skladba si rozhodně zaslouží být jmenována už jen proto, že má 24 (!!!) minut. Pojednává o vzniku a vývoji naší planety, živočichů, lidské společnosti, až po potenciální budoucnost. Nejlépe se mi k ní hodí adjektivum monumentální.
Dál se mi moc líbí Élan, Endless Forms Most Beautiful, Shudder Before the Beautiful, Our Decades in the Sun a Alpenglow...ano, jsem si vědoma, že jsem právě vyjmenovala půlku alba :D
Takže pokud neznáte (o čemž pochybuji) nebo jste nevěděli, že tohle album vyšlo (o čemž by se dalo taktéž s úspěchem pochybovat), doporučuji si poslechnout. Žánr je symfonický, folk a power metal. Mojí sestřence se to třeba nelíbí mimo některé, protože nemá ráda cokoliv, v čem jsou bicí, bolí ji z toho hlava. Pro takové lidi jsou právě Élan, Eyes Of Sharbat Gula, Our Decades in the Sun, pak možná i Alpenglow, Edema Ruh a My Walden.


I ta obálka je boží! :D :D Mám pocit, že tohle budu potřebovat k narozeninám nebo Vánocům :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama