Červenec 2015

Grell (again xD) a Emma (again xD)

21. července 2015 v 9:47 | fluttershine |  Obrázky
Ahoj :D Ještě než zase zmizím, sem hodím dva obrázky, které jsem kreslila na dovolené ...

Moje nové tričko...Black Butler

6. července 2015 v 16:22 | fluttershine |  Obrázky
Ahoj :-) Ještě než se zdejchnu přibližně na měsíc (ne v kuse, ale i tak, mezitím nestihnu napsat nic, možná něco přednastavím, ale zatím nemám nápad), jsem si vyrobila tričko...a protože vás to (určitě xDDD) strašně zajímá, tak vám ho ukážu :D :D


Jak na to koukám, mobil mi to tou fotkou dost zdrbal, no, co se dá dělat :/
V každém případě se modlím, aby to vydrželo, je to kreslené fixami na textil, které - jak to tak znám - blednou, takže uvidíme. Asi bude sváteční, aby se nemuselo moc často prát...kecy xDD

Plány pro léto 2015

2. července 2015 v 11:34 | fluttershine |  Já, já a jenom já...si musím zabrat celou rubriku :D
Ahoj :-)
Co bych chtěla v létě 2015 stihnout, zkusit a tak podobně? Zkusím to shrnout do krátkého článku. Potom můžu na konci léta sepsat, co se mi povedlo a co ne.

Téma týdne: NIKDY

2. července 2015 v 11:21 | fluttershine |  Téma týdne
Ahoj :-)
Téma týdne je rubrika, kterou tady mám snad už od založení blogu, tedy od března loňského roku, ale ještě nikdy jsem do ní nic nenapsala, vlastně ani nevím, proč.
První věc, co se mi vybaví při slově nikdy, je takový ten závazek nebo nějaký bobřík "Nikdy nenavštívím Ameriku". Tento slib jsem si sice nedala, ale zatím jsem stejně v Americe nebyla. A chtěla bych tam, to nebudu lhát. Konkrétně asi do té dědiny New York, možná ho znáte.
Taky se toto téma dá pojmout z pohledu věcí, které byste nikdy, nikdy, za žádných okolností neudělali. Ale to jsou většinou jen plané řeči, v krizové situaci byste se zachovali jinak. Jako když někdo řekne, že by nikdy nesnědl psa, a potom se strhne bouřka, že kdyby umíral hlady, tak by to stejně udělal. Určitě to znáte.
Já bych se třeba nikdy nedala dobrovolně nechat pokřtít nebo si nechat ostříhat undercut, dlouhé vlasy obarvit na zeleno a tu krátkou část na nějakou fialovou se žlutými puntíky. Nebo si na sebe dobrovolně obléknout křiklavě růžový třpytivý rolák (fuj!).
A rozhodně bych nikdy nešla na nějaký koncert s hip hopovou hudbou, protože mě z toho strašně bolí hlava. Někteří lidé trpí při metalu nebo rocku, ale mě ničí hip hop. Jaká ironie, že když byly ve škole v hudebce referáty, měla jsem ho právě na něj.
Ale v některých případech je dobré oprostit se od věcí, které byste jinak neřekli a tak, protože je to jediný způsob, jak se dostat tam, kam potřebujete, abyste změnili svůj život k lepšímu. Nebo si říkáte, že tohle povolání nikdy vykonávat nebudete, a kde skončíte? Ano. Právě u toho. Slavní vědci, kteří ve škole propadali z předmětu, v němž učinili tak zásadní objevy.
Stejně tak bych nečekala, že kdy budu psát článek na téma týdne. Nebo že budu schopná udělat aspoň trochu slušně vypadající jakékoliv stránky v html. Či snad že by se mi povedlo natočit vlasy tak, aby to drželo. Že se mi bude kdy líbit metal. A tak dál, a tak dál.
A co vy? O čem jste si dřív mysleli, že nikdy nedokážete nebo že se nikdy nestane, a stejně se to vyplnilo? :-))

Pegas

2. července 2015 v 10:46 | fluttershine |  Obrázky
Ahoj :-)
Jelikož jsem si dala za úkol přidávání článků, aspoň tento týden (vidíte, máme čtvrtek a naposledy jsem přidávala v pondělí -.-), máte tady obrázek, který jsem kreslila včera - pegase. Ty křídla a hlavu jsem moc nevychytala, dobře, nevychytala jsem moc celou anatomii, kreslila jsem to totiž z hlavy...a navíc mi to ještě zkreslil mobil, když jsem to fotila. Můj mobil fotí tak úžasně křivě, že nevím, jak to dělá. Ale nevadí, stejně se mi to docela líbí, tedy aspoň dost na to, aby tenhle obrázek neskončil na smetišti dějin.
Btw, podpisu "Kuroko" si nevšímejte, je to moje školní přezdívka po hlavním hrdinovi anime "Kuroko no basket" (které jsem ani neviděla, jak ironické), protože jsem stejně jako on malá a jsem schopná někde celou dobu být, aniž by si toho někdo všiml xDD