Červen 2015

Nový vzhled blogu

29. června 2015 v 13:52 | fluttershine |  Různé
Mimochodem, asi jste si všimli, že jsem si trochu pohrála s pozadím, už se na to nedalo koukat. Netvrdím, že to, co mám teď, je něco nádherného nebo světoborného, ale mně se to líbí :-))


Youtubeři, které sleduji + aktualizace "TAGu" z listopadu

29. června 2015 v 13:47 | fluttershine |  youtube
Ahoj :-)
Možná je to trošku zvláštní, ale docela sleduji youtube...jo. Mám čas na takové kraviny. Zvlášť tento týden, kdy jsem doma a nedělám nic...ačkoliv bych chtěla dočíst knížku, hrát na klavír a nakreslit hromadu obrázků, pak taky zajet pro rámečky na obrázky a určitě by se toho našla ještě spousta, třeba uklízení.
Ale tady je výčet youtuberů, které sleduji, a pokusím se říct, proč je sleduji...snad se mi to podaří. Budu postupovat víceméně v náhodném pořadí.

Grell Sutcliff (kresba)

28. června 2015 v 9:22 | fluttershine |  Obrázky
Takže dnes podruhé ahoj, přicházím s obrázkem Grella Sutcliffa z anime/mangy* (existuje obojí) Kuroshitsuji neboli v angličtině Black Butler. V češtině jako manga nevyšel, anime nemá český dabing, ale můžete ho sehnat s titulky. Mimochodem jsme v informatice dělali stránky, a kamarádka dělala stránky právě o něm: http://grellsutcliff.borec.cz/.
Je to její nejoblíbenější postava z Kuroshitsuji a já se nedivím, moje totiž taky.

Ale dost keců, tady máte ten obrázek.


Netvrdím, že je to ideální, ani že to, jak jsem se s tím piplala 4 hodiny, je výsledku úměrné...ale mně se to líbí :D
A kde bydlí? V rámu.

*anime: japonský kreslený seriál, manga: japonský komiks, Kuroshitsuji existuje jako obojí; myslím, že jste se s tím už setkali...třeba Pokémon mi připadá jako anime...

Žiju! (Kdo by to byl čekal?)

28. června 2015 v 9:12 | fluttershine
Ahoj :-) Ačkoliv se to po takové době nezdá možné, stále ještě jsem docela dobře naživu, teď dokonce ještě líp, když nám skončil školní rok (ale vysvědčení já ještě nemám, ačkoliv ostatní už jo...dlouhý příběh).
Možná tedy, když si nejsem zcela jistá, co budu příští týden dělat, zkusím poněkud zvýšit svou aktivitu na blogu. Nic neslibuju, ale přísahám, že se POKUSÍM.
Díky za pozornost!
Fluttershine ^^