Únor 2015

Det vos e najtméééér! :D

13. února 2015 v 16:07 | fluttershine |  moje (šílené) sny
Ahoj :) Minule jste možná četli článek o vlasech, pokud jste neusnuli nudou hned na prvním řádku. A dneska v noci se mi zdál trošku šílený sen na téma vlasy...nepochopím, jak je možné, že mi nedošlo, že je to sen, protože...no prostě pochopíte proč.
Ve snu jsem si chtěla ostříhat vlasy...sama. Ok, to chápu, ale nevím, proč o tolik??? :D Jak je u minulého článku ta fotka, tak jsem to stříhala na něco podobného, a koukala jsem, jak se pokaždé udělá ten pramen...dobře. Ale to, co se stalo potom, je ta věc, která mě udivuje, že mi nedošlo, že je to sen. Podívala jsem se na sebe do zrcadla, ok, měla jsem ty vlasy vzadu těsně pod ramena, což je první blbost, ale další ještě větší blbost byla, když jsem si vlasy hodila dopředu, že to zarovnám....a měla jsem je zase delší. Snad deset centimetrů pod ramena. A navíc jsem měla sepnutou půlku vlasů nahoře, což jsem předtím rozhodně neměla. Tak stříhám, stříhám (hlavně nenápadně, aby si toho nevšimla mamka), a když jsem rozpustila vršek, abych ho taky zarovnala, měla jsem vlasy dlouhé, jak mám obvykle a navíc vlnité, a tak jsem nevěděla, jak to mám stříhat. Spodek byl rovný stejně jako na začátku. A tak jsem začala litovat, proč jsem si ostříhala takové nádherné vlasy...jo. Fakt nechápu. Připomíná mi to vlasy v PLL, podle kterých se všichni snaží určit, kdo zabil Monu. Nahoru jde člověk s dloooouhými vlnitými blond vlasy. Do pokoje přijde někdo s rovnými vlasy kousek pod ramena. A nakonec ji do auta dává člověk s tmavými dlouhými vlasy...a zapomněla jsem - vrah je měl dlouhé a vlnité xD Možná nějaká snová inspirace tímhle! :D
Gratulace, dočetli jste :D

10 otázek o vlasech

11. února 2015 v 17:58 | fluttershine |  Já, já a jenom já...si musím zabrat celou rubriku :D
Ahoj :-) Vymyslela jsem si 10 otázek ohledně mých vlasů, užijte si je :-)
1: Odbarvila by sis někdy vlasy?
Jednou jsem měla pár pramínků odbarvených, aby mi líp chytla barva, ale celou hlavu rozhodně ne.
2: Ostříhala by ses nakrátko?
Podle toho, jak moc nakrátko, možná i ano.
3: Obarvila by sis někdy vlasy?
Podle toho čím, a jestli celé, nebo pár pramínků, s tím fakt nemám problém.
4: Co určitě ne?
Asi nějaké mikádo po bradu, zaprvé je to nepraktické, a zadruhé mi to příšerně nesluší.
5: Jak pečuješ o vlasy?
Myju si je jednou za 3 dny nějakým šampónem, který zrovna máme, a potom dám na konce balzám. Žádné masky, henny ani nic podobného.
6: Ideální délka?
Zatím mi nejlíp vyhovuje pod lopatky, ale klidně by mi mohlo vyhovovat i něco jiného, protože kratší jsem je už léta neměla.
7: Jak to máš s kulmami a žehličkami na vlasy?
Nemám doma, nepoužívám, fén doma máme hodně starý a nepotřebuju ho.
8: Který typ vlasů se ti opravdu nelíbí?
Mastný jak olej, k tomu ještě z blond odrůstající na nějakou černou a to celé na člověku, na kterého jsou ty blond moc tmavé.
9: Co tě na vlasech baví?
Účesy! Je jich nepřeberná škála, lehčí, složitější...a já stejně nakonec vždycky skončím s culíkem xDD
10: Je nějaký účes, který se ti líbí, ale bojíš se ho vyzkoušet?
Těch je..

Třeba něco na tenhle způsob, ale bojím se, že by mi takhle krátké neslušely, navíc nevím, co bych udělala se svojí ofinou :D

Aria Montgomery

1. února 2015 v 19:34 | fluttershine |  Obrázky
Ahoj :-) Něco jsem zase po delší době kreslila. Není moc poznat, že to má být Lucy Hale jako Aria Montgomery z PLL (sledujete to někdo? Kdo je podle vás -A?)
Nop, a ještě jsem malovala temperkama koníka, a je trošku šílený :D Ale toho vám neukážu :D

Jsem jí dost přidala...myslím SAMOZŘEJMĚ délku vlasů a velikost očí...co jinýho? O.o :D