Leden 2015

Smát se ve fyzice nejde...

28. ledna 2015 v 17:09 | fluttershine |  Různé
Dneska jsme měly před fyzikou s kamarádkou náladu na psaní po tabuli. Ji samozřejmě nenapadlo nic lepšího, než napsat "Ich bin zu dick!" (německy jsem tlustý). Já se tam snažila nakreslit jednorožce, ale vypadalo to dost děsivě. Tak jsem pod to připsala: -Die Katze.
Pak přišla naše fyzikářka a zavřela půlku tabule, aby bylo dobře vidět na promítací plátno. Pak jsem se podívala dopředu a začaly mi cukat koutky. Bylo tam totiž vidět jen "dick!" a "-Die Katze". Pak mi od té kamarádky přišlo psaníčko, že Katze byl někdo v nějakým hardcore yaoi (kdo nevíte, co je yaoi, google vám poradí) xDDDDD Takže ještě lepší xDDDD Pak učitelka otevřela tabuli dokořán a smazala nám naše umělecké dílo...

Radím vám dobře, nepište po tabuli německy xDDD Potom jsem se nemohla nesmát, a to je ve fyzice dost divné xD

2 detektivové a případ vraždy

24. ledna 2015 v 23:14 | fluttershine |  Příběhy
Byl nádherný letní večer a detektiv Weapon seděl na terase u svého kamaráda, detektiva Guna. Vedli vážnou debatu na téma, co by bylo, kdyby lidé přestali páchat zločiny, a co by potom dělali oni. Než došli k něčemu kloudnému, zazvonil Weaponovi mobil. Zvedl ho, řekl ,,Haló?" a pak už jen říkal ano, jistě, mhm, hned. Gun tázavě pozvedl obočí. Když Weapon zavěsil, řekl: ,,Naše debata musí počkat. Někdo byl zavražděn."
,,A kdo?" zeptal se Gun.
,,Paní Ella Harrisová."
,,Má mi to jméno něco říkat?"
,,Asi ne. Nebyla bohatá ani slavná, nic. Proto je to právě tak zajímavé. Neměla ani žádné příbuzné, kteří by ji zabili kvůli poslední vůli. Navíc stejně nic moc neměla. Z bytu očividně nic nezmizelo."
,,Měla nějaké zranění? Nějaké zvláštní?"
,,Ano. Ránu na krku." pak si všiml Gunova zadumaného výrazu, a dodal: ,,Ale pane kolego. Upíři přeci nejsou." Gun se ušklíbl a vešli do bytu, ve kterém paní Harrisová bydlela. Na podlaze leželo její mrtvé tělo, všude kolem krev. Opravdu byla z díry na krku. Měla proříznutou tepnu.
,,Nejsou tu žádné známky násilného vniknutí. Paní Harrisová tedy musela útočníka znát, musel to být její přítel či známý." poznamenal Weapon.
,,Nezeptáme se sousedů, jestli někoho neviděli? Třeba té paní, která volala policii, ať sem někoho pošlou, že paní Harrisová leží na zkrvavené zemi?" řekl Gun. Weapon kývl hlavou a šli.
Paní Petrová jim rozklepaně otevřela. Pobídli ji, aby povídala. Zhluboka se nadechla a začala: ,,Šla jsem dolů do sklepa a viděla, že má paní Harrisová otevřené dveře. Chtěla jsem ji na to upozornit, aby se jí tam třeba někdo nevloupal, a pak jsem si jí všimla. Byl to hrozný pohled. Ale slyšela jsem klapnutí vedlejších dveří. Pak jsem volala policii."
Weapon pokýval hlavou. ,,Kdo bydlí vedle paní Harrisové?"
,,Pan Hastings." odpověděla mu Petrová a oni se začali zvedat k odchodu. ,,Takže jdeme najisto." zamumlal Gun.
Zazvonili a vešli k panu Hastingsovi. ,,Proč jste ji zabil?" zeptal se přímo Gun. Hastings sebou škubl, očividně zaskočen takovou otázkou. ,,Koho?" zeptal se nakonec. ,,Paní Harrisovou, samozřejmě. Už to víme, nemusíte se tvářit, že jste nevinný. Jen chceme vědět, proč." řekl mu Weapon.
Pan Hastings začal mluvit: ,,Dobrá, stejně jsem se zítra chtěl jít přiznat. Cítím se kvůli tomu špatně. Nebyla zas tak hrozná, aby si to zasloužila. Víte, pánové, já jsem spisovatel, a potřebuji klid k dokončování své knihy. A paní Harrisová moc ráda zpívala. Ale tak hrozně falešně a nahlas, to jste neslyšeli. A já to nemohl vydržet...tak jsem u ní zaklepal a ujely mi nervy. Zabil jsem ji."
,,Čím?" vydechl Gun.
,,Tužkou. Ostře ořezanou tužkou."
,,Vy si z nás děláte legraci, že?"
,,Ne, ne. Lidský život je křehký, když ji zabila tužka...to mě inspiruje k další knize. Musím si to jít napsat."
,,Vy půjdete s námi." zaklepal mu na rameno policista, který právě dorazil. ,,Tohle už je moje práce, pánové. Dobrou noc a děkuji za pomoc."
Gun s Weaponem se pomalu ploužili domů. ,,Opravdu si myslíte, že je možné, aby zmizely zločiny."
,,Poté, co zabil Hastings Harrisovou kvůli zpěvu? Ne. Ale možná ho uznají jako blázna a půjde do ústavu se léčit, a ne do vězení. To je normální."
,,Dobrou noc, Weapone." řekl Gun, když došli k jeho domu..
,,Ano, ano. Dobrou noc." stiskl mu Weapon rukl a vykročil do noci.

Tell me...

20. ledna 2015 v 19:37 | fluttershine
..o čem mám psát? Prostě nevím, nemám nápady, času mám vcelku dost, momentálně (ne jako minulý týden -_-)

Tak mluvte...nápady? Tipy? Nebo mám udělat nějaký líčení? O.o