Listopad 2014

Hodně věcí v jednom článku

29. listopadu 2014 v 16:00 | fluttershine |  Já, já a jenom já...si musím zabrat celou rubriku :D
Ahoj :-) V tomto článku se budu zabývat různými věcmi poslední doby...upřímně, je jich jen pár a jsou krátké, takže budou v jednom článku ;)

1. Šála :-))
Před nedávnem obletělo svět video s návodem, jak na nekonečnou šálu za 30 minut. No. Nebyla bych to já, abych to nezkusila. Sehnala jsem samozřejmě nedostatečně tlustou vlnu. Takže jsem místo na rukách pletla na pravítkách a netrvalo mi to půl hodiny, ale čtyři hodiny. Taky není nekonečná, ale jen skoro dva metry dlouhá. Jinak má ale moc hezkou vínovou barvu a udělala jsem jen několik chyb.
Udělala jsem ze zbytečku kruhovou šálu pro Lunu, vypadá to úplně super, navíc je to pro moji panenku taková omluva, že na ni kašlu :D
2. Blíží se Vánocéééééé - yes!!! :D
S tím se blíží i vánoční wishlist :D Musím ho nějak vymyslet a napsat, ačkoliv to dopadne tak, že stejně na půlku věcí v dopise Ježíškovi zapomenu, kus přibyde, nic z toho nedostanu a naopak dostanu hromadu jiných věcí :D :D :D
3. Baví mě kreslit a minulý týden toho bylo docela dost, ačkoliv to vypadá ve spoustě případů hrozně. Nějak to ale, přežiju, že? :D
4. Sleduju PLL a dojela jsem druhou sérii. Začíná mě to bavit a upřímně nesnáším pořád víc české dabingy. Jeden z důvodů mého sledování seriálů je i to, že zkouším rozumět anglicky. Ale když to najdu jen česky s pištivými hlásečky jak od víl, nezlobte se na mě, že mě to štve :D :D
5. Nechápu, proč pořád musí všichni soutěžit. Prostě ne. K čemu vám je, že jste lepší než ostatní, nebo že jste nejlepší?? A musíte to pořád všude vyřvávat? Copak vám nestačí, že máte osobně sami ze sebe radost?
6. Další věc je, že se pořád dřív a dřív stmívá a někdy se ani pořádně nerozední...no není to hloupé? :(
7, Zhlédla jsem filmy Vlna a Submarine a jsem z obou docela vykulená, byly zvláštní. Ten první navíc podle skutečných událostí. Docela mě to...děsí.

To bude asi vše, děkuji za pozornost :-))


Kapitola 11.

23. listopadu 2014 v 17:28 | fluttershine |  To neuděláš!
,,Sešli jsme se tu v tento poslední den školního roku, abychom si připomenuli již několik měsíců usilovného pátrání po všech lidech z této třídy, kteří postupně zmizeli. Modleme se za jejich nalezení a šťastný konec."
Prosili a žádali o jejich navrácení snad všichni rodiče a učitelé a jejich známí a jejich známí. Jenže kde je jim momentálně konec, to oni neví. Vlastně to neví ani unesení. Momentálně jsou někde v jiné dimenzi a taky poslouchají proslov...
,,Myslím, že byste už konečně chtěli vědět, kdo jsem." Sálem to souhlasně zašumělo. ,,Myslím, že bys sem měla přijít, Eleanor Invisibleová." Eleanor poslušně vstala a odešla k neznámé osobě jako hypnotizovaná. ,,Taky bys chtěla vědět, kdo jsem? Nebo už to víš?" Eleanor jen koukala do prázdna.
Osoba si začala postupně svlékat rukavice a odhalila štíhlé bílé prsty, vyloženě dívčí. Pak si svlékla kabát a masku. Sál zalapal po dechu. Je tohle vůbec možné??? Eleanor tam stála pořád, ale...dvakrát. A ani se ta pravá netvářila udiveně. Jenže která byla ta pravá?
,,Eleanor, pojď blíž." Eleanor přišla po malých krůčcích k osobě v černém a podala jí ruku. Najednou se tam bíle zablesklo a byla tam Eleanor jen jednou. ,,Jak úžasné, být tu zase jen jednou. Nemuset pozorovat svoji ubohou dvojnici, kterou jsem s pomocí magie vytvořila. A proč to všechno dělám, ptáte se? Pomsta, miláčkové, pomsta...."
Namířila rukou do sálu a vyletěl z ní had. Jeden, druhý, třetí. Bylo jich tam plno. ,,Jsou smrtelně jedovatí." smála se zvonivě. ,,A co takhle to tu ohřát?" Do středu sálu se pomalu začala snášet ohnivá koule.
,,Jste kouzelníci, a teď se chováte jako zmatené ovce. Ale z tohohle se musíte dostat sami." řekla jen Eleanor a zmizela někam pryč. Všichni její spolužáci se snažili dostat všemi možnými způsoby z místnosti. Bez jakékoliv iniciativy tu vládl chaos.

Písničky....divný to nadpis

16. listopadu 2014 v 13:10 | fluttershine |  youtube
Ahoj, dneska jsem se rozhodla udělat takový písničkový otázkovník. Prostě budu odpovídat na otázky, které písničky to a to :DDD Asi to nechápete, ale pochopíte, až začnete číst. Btw jsem to vymýšlela sama :D

1. Písnička, kterou posloucháš pořád dokola.

Baby lips od Maybelline

10. listopadu 2014 v 15:33 | fluttershine |  Různé
Ahoj, mám pro vás na zimu tip, ačkoliv ne úplně nejlevnější.
Mám doma ten bezbarvý. Je to úplně úžasná věc na zimu, velmi zvláční a když si ho namažete před odchodem ven, nebudete mít rozpraskané rty, jelikož má velmi hutnou konzistenci. Pomalu ubývá.
Cena: dá se sehnat od 60 Kč, často spíš 79 Kč. Já to tak neprožívám, jelikož jsem ho dostala jako dárek. Pro suché rty to musí být opravdu výborná věc (já na to netrpím, takže vám to přesně neřeknu). Víc vám k tomu moc asi neřeknu, ale rozhodně doporučuji. :-))) Btw nemá to být reklama, ale proč ne xDDD

Kapitola 10.

10. listopadu 2014 v 11:37 | fluttershine |  To neuděláš!
Se začátkem dubna zmizel ještě John Long a poté i Jacob Wyoming. Všichni začali být vyděšení. Mysleli si, že to vyřešili chycením Alexe. Zjevně ovšem ne, Alex byl 24 hodin denně pod dohledem lidí a kamer. Proto to zjevně nemohl být on a propustili ho.
Netřeba ovšem říkat, že byli všichni unesení zavření už v jedné místnosti, aby si mohli popovídat, dokonce i jídlo a vodu tam měli. Vždycky tam jen někoho nového přitáhl, chvíli ho mučil a potom ho tam nechal. Takových místností bylo po domě víc. Oni tedy netušili, kdo tam už je a kdo ne.
Ovšem již na konci května zmizela celá třída. Úplně celá. Všichni žáci, co tam byli, byli prostě PRYČ. Učitelům to nijak zvlášť nevadilo. Měli prostě víc volna. Jen rodiče byli mírně znepokojení. A pak se stalo něco, co se stát muselo. Objevil se superhrdina, který chtěl se záhadnou osobou bojovat. Říkal si Mistr Jedna a byl to krasavec, inteligentní a velmi mocný.
Musím konstatovat, že jeho počínání bylo více než naivní. Místo aby se někde plížil, zakřičel: ,,Kde jsi, ty parchante? Skoncujeme s tím!" V odpověď dostal kopanec do obličeje a roubík a byl přenesen do samostatné místnosti.
Tak tohle vám nevyšlo, milánkové.

Kapitola 9.

9. listopadu 2014 v 11:16 | fluttershine |  To neuděláš!
Po ulici šla Julie. Byla již tma, a ona se vracela kolem půlnoci z klubu. Rozloučila se se svými přáteli, přeci jen, bydlí pár ulic odtud, není potřeba, aby ji někdo vozil. Bavila se dobře a výjimečně toho ani moc nevypila. Přeci jen, po alkoholu se tloustne, a ona by hubla zbytečně.
Najednou ji někdo zezadu chytil a pohotově kouzlem zalepil pusu. Zjevně to byl tedy kouzelník. Ruce už měla svázané, když se koukala, kdo to je. Osoba v černém plášti s maskou, Dokonce i zbytek oblečení včetně rukavic (v březnu?) měla černý. A táhla ji dál, do opuštěného domu. Z čehož Julie předpokládala, že to bude asi chlap, že ji utáhne, ovšem jistě to nevěděla.
Vevnitř v domě ji zavřel ten člověk do malé mítnosti, asi dřív komory s jídlem. Potichu a opravdu hnusným chrčivým hlasem zašeptal: ,,Opravdu si myslíš, že mi to můžeš udělat? Že ti to jen tak projde?"
Potom si vzal nůž a začal ji řezat, opatrně, jen tak, aby ji to bolelo, ale aby neztratila moc krve. Sundal jí kouzlem pásku z úst. Místnost byla kouzelně izolována, a proto mohla Julie křičet jak chtěla, a stejně ji nikdo nneslyšel. Bylo jasné, že ta osoba si její křik a pláč užívá.
A potom prostě odešla a nechala Julii tam. Svíjet se v bolestech. Jak se ukázalo, tekla v tom pokoji voda, a proto to asi nebyla dřív spíž. Tak alespoň něco tam je.
.............................................................................................
Další den Julie chyběla ve škole a pátrala po ní policie, bohužel však místnost, ve které byla zavřená, mohla vidět jen ona a ten hnusák.
Ve škole se šířily teorie. Podle některých to musel být Alex, podle někoho zase John. Jedni dokonce tvrdili, že to musela být Anette, protože na Julii žárlila.
Panika se ještě zvýšila poté, co Anette zmizela. Netřeba dodávat, že stejným způsobem jako Julie, a taky v nějaké neviditelné místnosti. Někteří ale byli přesvědčeni o tom, že spolu někam utelky. Jenže bez věcí a peněz? U nich naprostá blbost. Potom se ukázalo, že Alex chtěl s jednou nebo druhou chodit, ale ony ho obě odmítly. Potom se ukázal záznam ze školní kamery, kde se snaží Alex Julii políbit násilím...no, asi ne jen políbit.
Tak zavřou Alexe. Všechno se vyřešilo a už nikdo nezmizí. Sice ještě neví, kde ty dvě jsou, ale on jim to rád řekne.
Kdyby to ovšem věděl.

Opravdu jsou pastelky tak jednoduchá věc na kreslení?

9. listopadu 2014 v 10:54 | fluttershine |  Různé
Ahoj :-) Jistě si říkáte, co je tohle do háje za článek. K tomuto článku mě inspirovala jedna kamarádka, která ve výtvarce nesmí kreslit pastelkami. Nevím sice proč, ale mě napadlo, že bychom si mohli říct, jestli jsou opravdu pastelky tak jednoduchá dětská technika...

Proč nepíšu?

8. listopadu 2014 v 20:50 | fluttershine
Ahoj :-) Dneska se vám budu snažit vysvětlit, proč nepíšu. Je to jasné. Jsem líná jak veš, a když zrovna ne, musím se učit. Takže uklohním dneska nějaké články :DD
♥Fluttershine♥