Září 2014

Tohle.Je.Boží!!

29. září 2014 v 15:15 | fluttershine |  youtube
Ahoj! tahle úvodní fanouškovská animovaná Buffy znělka je naprosto boží xD


Kapitola 0.

28. září 2014 v 10:22 | fluttershine (kdo asi jiný, heh?) |  To neuděláš!
,,Moje jméno je Bonnie Johnsová, tento rok budu vaše třídní. Posaďte se. Povím vám, jak to tady chodí. " Třída si hlučně sedla a začala víceméně poslouchat učitelku Johnsnovou, která pokračovala: ,,Jste všichni obdařeni kouzelnými schopnostmi. Na této škole se je budete učit ovládat a vylepšovat. Máte zakázáno používat své shopnosti před obyčejnými lidmi, a taky s nimi komukoliv ubližovat. Jestli někoho přistihneme, budou následky opravdu nepříjemné. Nyní nechme vysvětlování a rozdejme si rozvrh."
Každý dostal rozvrh hodin, které byly skutečně pestré. Kouzelné vaření? Formule? Obrana proti černé magii? Obrana proti mudlovským zbraním? Všechno vypadalo zajímavě, a zároveň...děsivě.
,,Nyní se ujistím, že jste tu všichni. Kdykoliv řeknu vaše jméno, vstanete, půjdete před tabuli a něco o sobě povíte. Julia Applejuicová?"
Julia se zvedla, a začala sebevědomě povídat, co všechno umí, a u toho pohazovala vysokým ohonem. Učitelka jí poděkovala, a zavolala si další oběť-ech, tedy člena třídy. ,,William Berry?"
Will si nervózně žmoulal okraj svého volného svetru. Roztřeseně se představil, a řekl, že má rád fyziku, letadla a různé jiné lidské přístroje. Pak přišli na řadu další. Anette Douglasová, Jill Evansová, Elliott Hall, Ingrid Jekyllová, John Long, Rebecca Owensová, Paris Rock, Alexander Stein, Isabelle Whiteová a Jacob Wyon. Pak se vzadu zvedla jedna ruka.
,,Ano?" zeptala se Johnsová.
,,Mě jste neřekla." ozvala se holka.
,,A jak se jmenuješ?"
..Eleanor Invisibleová."
,,Jejda, promiň já tě v rom seznamu přehlédla, no jistě, jsi tam. Pojď se nám představit."
Eleanor zrudla a přišla před tabuli. Představila se, řekla, že má ráda kreslení, psaní, hraní na hudební nástroje a tanec. Její spolužáci na ni koukali jako na zjevení. Přišla jim zvláštní. Byla zvláštní. Koho by jinak hned první den přehlédli?

Náušnice

21. září 2014 v 13:00 | fluttershine |  Já, já a jenom já...si musím zabrat celou rubriku :D
Ahoj :-) Dneska mě napadlo podělit se s vámi o mé zkušenosti s náušnicemi. Nadpis by napovídal, že jsem si je nechala nedávno propíchnout, ale ne. Upřímně po tom netoužím. Jako malá jsem je ale hrozně chtěla. Co mě přimělo změnit názor?

Vypadalo to tak skvěle
Konečně jsem přemluvila maminku, abychom šly k paní doktorce, aby mi ty náušnice nastřelila. Hrozně jsem se těšila, ale zároveň bála, že to bude bolet. Tak jsme tam zašly, a lup, bylo to tam. Mám takový pocit, že jsem asi řvala jako tur, ale to neřešte. Prostě jsem si užívala náušnic. Časově jsme ve třetí třídě.
Focení, a potom?
Na fotce ze třetí třídy jsem tedy s náušnicemi. Nedalo na sebe ale dlouho čekat něco, z čeho jsem radost neměla. Museli jsme náušnice sundat a dírky mi zarostly. Teď si o mně myslíte, že jsem idiot, protože sundávat na cca týden náušnice, když je tam máte chvíli, by udělal jen cvok. Ale všechno má svůj důvod.
Co že se to stalo?
No ano, přesně, něco se stalo. Na uších se mi vytvořily takové malé bolavé bouličky. Měla jsem je tam chvíli, a tak jsme volali doktorku, cože s tím. Poradila nám zkusit sundat náušnice. A co potom? No jasně! Zmizelo to! Jenže během té doby, co jsem je měla sundané, mi ty dírky částečně zarostly.
A na tohle se pamatuju jako včera.
Jak jsme se to tam snažily narvat, a bolelo to jak blázen. Tak jsem se na to vykašlala, a řekla, že už je nechci. Babička pak koukala, a říká, proč jsme to nešly k doktorce prošťouchnout. Já tedy nevím jak vám, ale mně se tohle slovo ani trochu nelíbí, když jde o moje uši.
Poučení?
Kašlu na náušnice. Přece máme klipsy a lepící kamínky, ne?

Btw tohle nemělo nikoho od náušnic odradit. Jen to vysvětluje, proč je nechci. A proč mám na uších, když se dobře podíváte, malé jizvičky.

Ringer

16. září 2014 v 19:58 | fluttershine (kdo asi jiný, heh?) |  Filmy a seriály
Ahoj :-) Takže, dneska jsem se začala dívat na seriál Ringer. Jsem příjemně překvapená, není to zas taková hovadina, jak jsem očekávala :-) V hlavních rolích Sarah Michelle Gellar...a proč rolích? Hraje totiž sestry - dvojčata. Hraje Siobhan, Brigit a Brigit dělající, že je Siobhan...jakáto logika. Vzhledem k tomu, že jsem teprve v prvním díle z 22, nemohu moc soudit, ale zatím to vypadá v pohodě. Napínavé a hodně šílené. A každou se někdo snaží zabít...


Víc tady(například): http://buffy-angel-charmed.blog.cz/rubrika/ringer


Kdo to je??

13. září 2014 v 18:52 | fluttershine |  youtube
Ahoj! Jak jste si jistě (tedy snad) všimli, několikrát jsem ve svých posledních článcích uvedla jméno Lara z kanáluMondbergVienna.
Jistě vás strašně moc zajímá, kdo to do háje je? Je to rakouská módní návrhářka, youtuberka a sloupkařka českého původu. (podle jejího popisu)
A jak jsem se k ní dostala? No hádejte - ano uhodli jste - díky Alue, která dala like na jedno její video. Tak na ni tehdy poprvé koukám a říkám si, že není tak špatná. Teď je ze mě pravidelný sledující všech jejích videí. Je správně praštěná, a kdyby vás to zajímalo, je jí 39 let. A navíc její názory nejsou (tak úplně) hloupé. Ve spoustě věcí s ní souhlasím. Na jejích videích je navíc fajn, že vyzařují dobrou náladu, která je v mém případě nakažlivá. A čím déle ji sleduji, tím víc se divím, jak jsem mohla trávit čas sledováním některých beauty youtuberek. Většina z nich totiž měla v hlavě piliny a mluvila o ničem. Jak řekl můj taťka po zhlédnutí jednoho videa, tohle je důkaz, že se dá půl hodiny kecat o ho... tedy o ničem. Mno, ale to jsme zase úplně někde jinde. Rozhodně nikoho nenutím, a tímhle článkem neříkám: Teď se všichni povinně podívejte na její kanál a e-shop, je to rozkaz, všem se vám to bude líbit!, aby ji sledoval. Jen říkám, že je to moje oblíbená ytberka a to je všechno. Jaký na ni máte názor vy?

Záchodový TAG

13. září 2014 v 18:40 | fluttershine |  TAGy
Ahoj :-) Dnešní TAG podle Lary z MondbergVienna :-)

Buď a nebo tag

10. září 2014 v 20:16 | fluttershine |  TAGy
Ahoj :) Na tento tag jsem se nominovala sama, inspirovala jsem se Larou Albrecht. Kanál MondbergVienna. Určitě se na nic koukněte, je úžasná :-) A jdem na tag:

Sen včerejší noci

10. září 2014 v 20:00 | fluttershine |  moje (šílené) sny
Ahoj :-) Tak copak se mi zase zdálo...zaručeně normálního?

Byla jsem na návštěvě u příbuzných a pobíhali jim tam dva psi. Jeden domácí, jeden divoký. Nevím, co tam dělal, ale s tím druhým se moc rádi neměli. Pak jsem šla nevímpročanevímkam, a měla jsem na sobě kraťásky. Pak tam byl jeden týpek, a byl to úchyl, a pořád na mě koukal. Tak jsem mu prchala pryč přes Náměstí Svobody. V kavárně seděly moje kamarádky. Ječela jsem na ně: pomoc, honí mě úchyl! Má černý vlasy! Jedna na mě kouká a říká: černý vlasy? Hmmmm...(takový ten pohled, že by ho moc ráda sbalila). Tak jsem poznala, že mi nepomůžou. Ani si mě nevšimly. A už byl tady. Snažil se mě sebrat. Já se ho snažila nakopnout nebo mu jinak ublížit a zdrhnout, ale byla jsem tak slabá a vyčerpaná. Nakonec jsem se mu přece jen vykroutila a schovala se.

Ponaučení? NIKDY nevěřte nikomu, kdo se tváří jako kamarád jen někdy. Pořád vám bude vrážet kudlu do zad. A víte co? Mě už to nebaví.

Btw měla ve škole včera jedna holka opravdu krátké minikraťásky...že bych uměla věštit?

žiju, nebojte!

10. září 2014 v 19:49 | fluttershine
čaute :) Nemohla jsem se přihlásit na blog a pořád ještě to nejde. Jak jsem zjistila, je s tím problém jen na chromu, na mozille to funguje :) Takže se těšte na různé TAGy :-)

Billy boxopening

2. září 2014 v 21:34 | fluttershine |  Fotostories
Ahoj :-) Tak mám ten svátek, a dostala jsem milouška Billyho :D
Tady je jeho BO: