Odjíždím (zase?!?)

18. července 2014 v 21:41 | Fluttershine |  Já, já a jenom já...si musím zabrat celou rubriku :D
Je konec června. Máme sportovní den. Stojím u bazénu, kolem mí spolužáci. Jsou reální? Vypadají tak...neskutečně. Jako bych je sledovala v televizi. A co tu dělám já? Já sem nepatřím. Co se to děje? Kolikátá že mám jít?

V každém případě, vás zdravím a říkám, že odjíždím na tábor. Pokusím se něco psát, mohla by to být sranda. Něco jako deník. :) Toho začátku si nevšímejte. Je z června. Stála jsem u bazénu a bylo mi, jakobych tam nebyla. Nechápu to. Stála jsem přitom nohama pevně na zemi. Cítila jsem se mimo, děj se mě vůbec netýkal. Jako u sledování televize. No, snad hůř, i to mi připadá reálnější. A proč to vlastně xakru píšu? Asi se bojím, že jen co se zvednu od klávesnice, zase se praštím do hlavy nebo shodím hromadu věcí jako domino. Co se to se mnou v posledních dnech děje? Aneb Evžene, ne že bys normálně nebyl, ale teď jsi nějaký opravdu divný...pusťte si Slézu :D. Ta věta na mě sedí. Několikrát jsem do něčeho narazila (samozřejmě hlavou), spousta věcí padá jako domino, jen se jich dotknu. A ta hromada policistů a záchranek! Je jich víc než dřív. Myslím, že i ti, co tvrdí, že ty energie jsou blbost, si něčeho museli všimnout. Nebo snad ne? A ti blbí jsme my?

Dobrou noc a užívejte prádnin ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tarantule* tarantule* | Web | 21. července 2014 v 20:26 | Reagovat

Ty už zase jedeš pryč?! Koukám, že z té energie pěkně šílíš (napsala ta, co předminulou nedělní noc prozvracela :-P). Jestli teda nejsme všichni úplně blbí a zralí na blázinec :D Ale to snad né..... i když..... Evžene, ne že bys normálně nebyl, ale teď jsi nějaký opravdu divný... :-D

2 fluttershine fluttershine | 28. července 2014 v 18:44 | Reagovat

[1]: Víš co, v nedělu jedu pryč zase :D A ty na ten tábor musíš jet příště se mnou !!!!! :DD Sléza :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama