Červenec 2014

Sny (jo a už jsem zpátky)

29. července 2014 v 21:15 | Fluttershine |  moje (šílené) sny
Ahoj :D Takže začněmež s mými ujetými sny:

Nakreslila jsem obrázek pro naši vedoucí, ve snu jsem viděla tentýž obrázek naživo (akorát místo jednorožce a dívky, která ho hladí, tam poskakovali chlápci a hráli přehazku).

Nejdivnější výrok ze snu: ,,za posledních 5 let v tom domě bydlelo asi 15 vietnamců." ,,Ten barák je v rozkladu."

Na táboře se kamarádily dvě holky, už od doby, co je znám. Zdálo se mi, že nejsou žádné kamarádky, že jsou lesbičky a líbají se.

Sen číslo tři: k nám do pokoje nám přišel říct budíček jeden vedoucí. Pak jsem se vzbudila a zjistila, že tam fakt v tu chvíli byl.

Ještě se mi zdálo něco o holce, kterou někdo podvedl s jejím otcem či co.

Byl by zájem o moje zápisky z tábora? (samozřejmě i s pikantními detaily, třeba to konečně naláká Martinu tarantulku, aby jela příště se mnou :DD)

Odjíždím (zase?!?)

18. července 2014 v 21:41 | Fluttershine |  Já, já a jenom já...si musím zabrat celou rubriku :D
Je konec června. Máme sportovní den. Stojím u bazénu, kolem mí spolužáci. Jsou reální? Vypadají tak...neskutečně. Jako bych je sledovala v televizi. A co tu dělám já? Já sem nepatřím. Co se to děje? Kolikátá že mám jít?

V každém případě, vás zdravím a říkám, že odjíždím na tábor. Pokusím se něco psát, mohla by to být sranda. Něco jako deník. :) Toho začátku si nevšímejte. Je z června. Stála jsem u bazénu a bylo mi, jakobych tam nebyla. Nechápu to. Stála jsem přitom nohama pevně na zemi. Cítila jsem se mimo, děj se mě vůbec netýkal. Jako u sledování televize. No, snad hůř, i to mi připadá reálnější. A proč to vlastně xakru píšu? Asi se bojím, že jen co se zvednu od klávesnice, zase se praštím do hlavy nebo shodím hromadu věcí jako domino. Co se to se mnou v posledních dnech děje? Aneb Evžene, ne že bys normálně nebyl, ale teď jsi nějaký opravdu divný...pusťte si Slézu :D. Ta věta na mě sedí. Několikrát jsem do něčeho narazila (samozřejmě hlavou), spousta věcí padá jako domino, jen se jich dotknu. A ta hromada policistů a záchranek! Je jich víc než dřív. Myslím, že i ti, co tvrdí, že ty energie jsou blbost, si něčeho museli všimnout. Nebo snad ne? A ti blbí jsme my?

Dobrou noc a užívejte prádnin ;)

Ahoj :D

14. července 2014 v 8:55 | Fluttershine
Ahoj, tak jsem zpátky :D Už od soboty, ale co :D Je tolik věcí, co bych chtěla napsat a ukázat, ale jsem lenoch a nechce se mi :D
Užívejte léta!

The Coconut Song

10. července 2014 v 7:00 | Fluttershine |  youtube
Přednastavený článek č.8(za který mě asi zabijete)

zdar! Poslední přednastavený článek! Pozor, na vlastní nebezpečí, mně to po třech posleších zní pořád v hlavě :D Proti tomu je Ruská Máša slabý kafe :D

The Coconut SongGetTheLouk

8. července 2014 v 7:00 | Fluttershine |  youtube
Přednastavený článek č.7.

Čaute :-) Co je to GetTheLouk? Je to kanál na youtube. Slečna, která na něj natáčí, se jmenuje Lucie. Je to nejznámější beauty vlogerka v ČR, takže už jste o ní asi slyšeli :D :D
Přijde mi docela sympatická. Má poruchu hlasivek (už nevím jakou), a tak má dost zvláštní hlas. Ale její názory mají něco do sebe. Je hodně osobitá, nebojí se nosit svůj styl, i když spoustě lidí nesedí.
Vede i úspěšný blog: http://getthelouk.com/
Na jejím kanále najdete tagy, tutoriály (které opět pojala jinak, než ostatní: neříká produkty, nebo musíte) a taky videa o různých tématech (např. ekzém, jak se dostala k blogování...).
Rozhodně mi připadá oprávněné, že je z českých vlogerek nejoblíbenější, protože je i nejlepší ;)

Jak udělat paruku pro panenku

5. července 2014 v 7:00 | Fluttershine |  youtube
Přednastavený článek č.6.
Ahoj :-) Našla jsem video, jak si udělat paruku pro panenku. Užijte si ho :D


Jak si zabalit na prázdniny a nic nezapomenout

3. července 2014 v 7:00 | Fluttershine |  Tipy
Přednastavený článek č.5.
Ahoj :-)
Dneska si rozebereme, jak si zabalit na prázdniny bez toho, abychom si něco zapomněli. Určitě znáte ten pocit, když přijedete, jste třeba 800 kilometrů od domova /dobře kapku přeháním/ a potřebujete něco. A dojde vám, že je ta věc DOMA. Rozhodně si myslím, že stojí za to si udělat na balení čas - pokud je to možné.

Mnohajazyčné let it go

1. července 2014 v 7:00 | Fluttershine
přednastavený článek č.4.
Občas vážně stojí ty jejich ksichty za to xD xD
Mimochodem jim vůbec nerozumím xD