Jak jsem viděla nevídané

23. června 2014 v 19:32 | Fluttershine |  Příběhy
Zdravím čtenáře :-) Tohle je kapičku vylepšený jeden z mých snů, zdál se mi už před delší dobou, ale užijte si ho :-)

Kráčeli jsme s návštěvou polní cestou, dokud jsme nedošli k našemu rodinnému domku. Rodiče se starali o návštěvu, zatímco já jsem šla do školy. Byla biologie. Moc jsem nevnímala, a vyrušilo mě až hlasité učitelčino "Martine, udělej dvě promenády! Chce se někdo přidat?" Všichni jsme zvedli ruku, a tak nás poslala na chodbu. Promenáda, to je pro mě snadné, říkám si, ale zjišťuji, že ostatní dělají něco jiného. Hodina skončila a já šla na oběd. Cestou mě upoutala jakási cedule, asi reklama na školku. Pak jsem chtěla jít se svým oblíbeným polštářkem ke skříňce a domů, ale ohlásilo se požární cvičení. Tak jsem rychle vyběhla před školu. Nepamatuji se, že by tam kdy předtím byla takováhle pustina. Pak se na mě vrhla banda kluků, co se mě a ještě dalších pár lidí snažila vymrskat a polít barvou. Já ječela, že se klidně nechám vymrskat, ale barvu ne, chudák polštářek. Takže oni tak s potěšením učinili. Varovala jsem je, že se poslední dobou dějí divné věci, že by mohli přiletět mimozemšťané. Jen se mi vysmáli.
O chvíli později ale mimozemšťané opravdu přiletěli. Ale jaksi vybouchli a my s nimi. Přežila jsem to. Ale já už jsem nebyla já. Byla jsem někdo jiný, dívka s tmavými vlasy a tmavou pletí. 2 roky jsem žila ve zbořeništi školy ze státních příspěvků, jak jsem přežila nechápu. Někdy tou dobou se objevilo video o onom večeru rodičů s přáteli. Koukala jsem se na něj na jakési staré mobilové kraksně, zjevně ještě modročerná NOKIA. Jak to xakru mohlo mít kameru? Na té večeři se najednou začaly pohybovat talíře a jídlo na nich. Docela děsivé, ale po tom létajícím talíři mě to nijak nepřekvapilo. A pak mě napadlo, jestli ten výbuch přežil Archer Cross. Netušila jsem to. Pak jsem se vydala na cestu domů do královského paláce. Přibyla mi spousta sourozenců. Rádci mě tam ale moc rádi neviděli, tak jsem se pokusila utéct. Prorazila jsem skleněné okno a octla jsem se v dalším pokoji.
Opět jsem prorazila okno a ocitla se v pokoji. Totéž jsem učinila i tam a ocitla jsem se v ložnici mého královského otce. Nebyl tam. Později, podle rozhovoru s matkou, se ukázalo, že byl na kole (tento člověk byl něco jako Evžen z prasátka Sleziny bez brýlí s korunou na hlavě, uvědomte si to prosím).
Pak se změnilo prostředí. Byla jsem divák. Na koních přijeli bratranci-dvojčata Archera Crosse. Odkdy má dva bratrance? A odkdy jezdí na koních? A proč jsem se xakru musela vzbudit v tom nejzajímavějším okamžiku?

Tatínek Evžen
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 tarantule* tarantule* | Web | 23. června 2014 v 19:56 | Reagovat

Jžš, ty jsi cvok :-D A to jsem si myslela, že já mám šílené sny :-D

2 fluttershine fluttershine | 23. června 2014 v 21:05 | Reagovat

[1]: :-D  :-D  :-D  :-D Tak to bylo milý :DD Taky někdy nějakej zapiš. ;-)  ;-)

3 aaaaaa aaaaaa | 24. června 2014 v 12:02 | Reagovat

Ázerbajdžán a rafty

4 The Doctor The Doctor | 25. června 2014 v 11:26 | Reagovat

[3]: :-D  :-D  :-D  :-D  :-D Aha :D Nezasvěcení nepochopí :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama