Netvrdím...

26. března 2014 v 14:49 | Fluttershine |  Já, já a jenom já...si musím zabrat celou rubriku :D
Netvrdím, že je všechno na houby, jen tvrdím, že se mi v poslední době moc nedaří. Dám vám příklad:
sedím v hudebce, v hlavě mi trpaslíci dolují drahokamy a já se snažím vzpomenout si na jméno toho (idiota) vrcholného představitele baroka, italského. A teď nevím. A samozřejmě, jediné den, kdy nemám kapesník, mám sopel až na bradě.
No to bude to vysvědčení vypadat. Možná se mi zase začne dařit. Přečtěme si horoskop.
Budete si vědomi, že si musíte poradit jen a jen sami. Pracovně budete velice odvážní. Překonávat výzvy na vlastní pěst vás baví, což bude platit i pro další oblasti vašeho života. Nebudete se držet zpátky a uvítáte každou osobně získanou zkušenost.
hahaha.

Vaše úspěchy mohou být vykoupené skutečností, že nemáte nikoho, s kým byste mohli rozebrat své zážitky. U svých blízkých zřejmě příliš velké porozumění nenajdete, proto vám nezbude nic jiného, než se s tím nějak vypořádat. Najděte si trochu času také sami pro sebe, choďte na procházky a relaxujte. Vaše mysl jistě pookřeje i po návštěvě nezapomenutelného divadelního představení či skvělého filmu.
Na moc dlouho nepookřála.

Většina zrozenců ve znamení Vah dostane příležitost vyniknout v umělecké sféře, která je jim odjakživa velmi blízká. Všechno ale nebude probíhat v dokonalé harmonii, škodolibý Uran se vám několikrát pokusí pořádně zamotat hlavu. V průběhu roku se ve vašem životě vyskytnou mnohé krizové situace, které mohou vyžadovat rychlé řešení, vy byste ale měli zůstat za všech okolností velmi diplomatičtí.

No, tak možná je to s tou uměleckostí pravda, ale nejsem si jistá.
Každopádně by to chtělo prázdniny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama