Den bez mobilů

20. března 2014 v 19:41 | Fluttershine |  Různé
Ahoj :) Jsem z5 :)
Mám takový návrh: den bez mobilů, Vím, je to bláznivý nápad...ale proč ne? Že by si na den všichni (nebo aspoň hodně lidí) vypnuli mobil...třeba "jen" celá škola. Třeba by se nám lépe přemýšlelo, kdyby na nás nezářily mobily a školní wifina. A proč ne? Copak oni už to bez toho mobilu nevydrží ani den? Ani chvíli? Pořád si tam musí hrát a s někým si psát? Proč? Proč, když se ti chudáci učitelé namáhají, je to ve školním řádu, nedělá jim to dobře a celkově je to zbytečné? Asi rebélie. Já mám otřískanou starou nokiu a taky žiju. I bez dotykáče. Ale to jsme zase jinde.
Copak by to tak vadilo, vypnout si na jeden den mobil? Říct kámošům, že ten den nebudete na drátě. Nebudete se bát, že vám zavolá operátor.
Co vy na to? Úžasný
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Šavrda Šavrda | 21. března 2014 v 11:34 | Reagovat

Já bývám častěji bez mobilu, jak den! Neb občas ho prostě zapomenu zapnout! :-)
Pak mě kamarádky nahánějí přes maily! No jo a pak se zase stane, že zapomenu mobil na noc vypnout a když mi někdo pošle v noci smsku, tak se pak můžu zbláznit a nadávám si! :-)
Jenže někdo mobil potřebuje ke své obživě, musí být na drátě. Myslím si, že ve škole by v hodinách měli být mobily vypnuté. Také mi to přijde neuctivé k učitelům. Ale je fakt, že spousta učitelů v hodinách smskuje a jako dobrý příklad tedy opravdu nejsou.

2 fluttershine fluttershine | 21. března 2014 v 16:17 | Reagovat

[1]: Mně se taky stává, že si ho zapomenu zapnout, hlavně o víkendech :D
To jo...někdo to k obživě potřebuje...ale když moji spolužáci učitelům před obličejem mávají mobily, a on jim u toho vykládá, že mobily jsou ve škole zakázané, myslím, že je to fakt trochu moc ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama